2R4000T-8
Gas Discharge Tube 4000 V 5000A (5kA) ±20% 2 Pole Through Hole
Images are for reference only.
SkyChip No.
FCDK5-2R4000T-8TR
OPN#
2R4000T-8
Description
GDT 4000V20% 5KA 2 POLE TH 8*6