35F0121-1SR-10
82 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 2-SMD, J-Lead 10A 1mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
H6KKU-35F0121-1SR-10TR
OPN#
35F0121-1SR-10
Description
FERRITE BEAD 82 OHM 2SMD 1LN