ALEV100-BH
Images are for reference only.
SkyChip No.
L3XCX-ALEV100-BHB
OPN#
ALEV100-BH
Manufacturer
Description
100A, 12V COIL, 1000V
Datasheet
Lifecycle Status
Active
Factory Lead Time
12 Weeks
· Free Samples Available
· Alternate Part Support
· PCB Assembly (PCBA)
· IC Programming Services
Parameters
Technical Documentation
HTSUS
  • Article Desc. : Suffix (45) - Relays, ≤60V, Contactors