ASVMB-80.000MHZ-XY-T
80 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-VDFN Exposed Pad
Images are for reference only.
SkyChip No.
PDVUX-ASVMB-80-000MHZ-XY-TTR
OPN#
ASVMB-80.000MHZ-XY-T
Manufacturer
Description
MEMS OSC XO 80.0000MHZ LVCMOS