BLM21BD102SN1D
1 kOhms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 250mA 400mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
RBA7U-BLM21BD102SN1DTR
OPN#
BLM21BD102SN1D
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Datasheet
Lifecycle Status
Full Production
Factory Lead Time
17 Weeks
· Free Samples Available
· Alternate Part Support
· PCB Assembly (PCBA)
· IC Programming Services
Parameters
ECCNEAR99
HTSUS
  • Article Desc. : Suffix (00) - Electrical Parts of Machinery or Apparatus
  • Unit of Quantity : No.
  • General Rate : Free
MSL1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH)