FMAT7626-10
RF Attenuators 10dB 0 Hz ~ 18 GHz 50 Ohms 10W SMA In-Line Module
Images are for reference only.
SkyChip No.
JO5ZL-FMAT7626-10B
OPN#
FMAT7626-10
Description
10 DB FIXED ATTENUATOR SMA MALE
Datasheet
Lifecycle Status
Full Production
Factory Lead Time
9 Weeks
· Free Samples Available
· Alternate Part Support
· PCB Assembly (PCBA)
· IC Programming Services
Parameters
Dist. Version
Technical Documentation
| MSL | 1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH) |