SA18N5WA-02
RF Attenuators 2dB 0 Hz ~ 18 GHz 50 Ohms 5W N-Type In-Line Module
Images are for reference only.
SkyChip No.
Z250S-SA18N5WA-02B
OPN#
SA18N5WA-02
Description
FXD ATTN PLUG-JACK TYPE N 1.35
Datasheet
Lifecycle Status
Full Production
Factory Lead Time
· Free Samples Available
· Alternate Part Support
· PCB Assembly (PCBA)
· IC Programming Services
Parameters
Dist. Version
Technical Documentation
| MSL | 1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH) |