SA18N5WA-30
RF Attenuators 30dB 0 Hz ~ 18 GHz 50 Ohms 5W N-Type In-Line Module
Images are for reference only.
SkyChip No.
SCD0Y-SA18N5WA-30B
OPN#
SA18N5WA-30
Technical Documentation
| MSL | 1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH) |