SA18S5W-01
RF Attenuators 1dB 0 Hz ~ 18 GHz 50 Ohms 5W SMA In-Line Module
Images are for reference only.
SkyChip No.
JTENI-SA18S5W-01B
OPN#
SA18S5W-01
Description
FXD ATTN PLUG-JACK SMA 1.35
Technical Documentation
| MSL | 1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH) |