SA18S5W-03
RF Attenuators 3dB 0 Hz ~ 18 GHz 50 Ohms 5W SMA In-Line Module
Images are for reference only.
SkyChip No.
5G0EP-SA18S5W-03B
OPN#
SA18S5W-03
Description
FXD ATTN PLUG-JACK SMA 1.35
Technical Documentation
| MSL | 1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH) |