SA18S5W-06
RF Attenuators 6dB 0 Hz ~ 18 GHz 50 Ohms 5W SMA In-Line Module
Images are for reference only.
SkyChip No.
QPLFA-SA18S5W-06B
OPN#
SA18S5W-06
Manufacturer
Description
FXD ATTN PLUG-JACK SMA 1.35
Datasheet
Lifecycle Status
Full Production
Technical Documentation
MSL1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH)