SA18S5W-30
RF Attenuators 30dB 0 Hz ~ 18 GHz 50 Ohms 5W SMA In-Line Module
Images are for reference only.
SkyChip No.
249YA-SA18S5W-30B
OPN#
SA18S5W-30
Manufacturer
Description
FXD ATTN PLUG-JACK SMA 1.35
Datasheet
Lifecycle Status
Full Production
Factory Lead Time
12 Weeks
· Free Samples Available
· Alternate Part Support
· PCB Assembly (PCBA)
· IC Programming Services
Parameters
Technical Documentation
ECCNEAR99
HTSUS
  • Article Desc. : Suffix (90) - Having More Than Two Leads (Resistor Networks); Other
  • Unit of Quantity : No.
  • General Rate : Free
MSL1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH)