SA18SS-03
RF Attenuators 3dB 0 Hz ~ 18 GHz 50 Ohms 2W SMA In-Line Module
Images are for reference only.
SkyChip No.
U4WV0-SA18SS-03B
OPN#
SA18SS-03
Manufacturer
Description
FXD ATTN PLUG-JACK SSMA SS 1.6
Datasheet
Lifecycle Status
Full Production
Technical Documentation
MSL1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH)