SA6S10W-20
RF Attenuators 20dB 0 Hz ~ 6 GHz 50 Ohms 10W SMA In-Line Module
Images are for reference only.
SkyChip No.
NRQ5Z-SA6S10W-20B
OPN#
SA6S10W-20
Technical Documentation
MSL1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH)