SA6S10W-30
RF Attenuators 30dB 0 Hz ~ 6 GHz 50 Ohms 10W SMA In-Line Module
Images are for reference only.
SkyChip No.
36TBI-SA6S10W-30B
OPN#
SA6S10W-30
Technical Documentation
MSL1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH)