SA18S10W-06
RF Attenuators 6dB 0 Hz ~ 18 GHz 50 Ohms 10W SMA In-Line Module
Images are for reference only.
SkyChip No.
L0MV6-SA18S10W-06B
OPN#
SA18S10W-06
Description
FXD ATTN PLUG-JACK SMA 1.3
Technical Documentation
| MSL | 1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH) |