SA6S10W-06
RF Attenuators 6dB 0 Hz ~ 6 GHz 50 Ohms 10W SMA In-Line Module
Images are for reference only.
SkyChip No.
LJ489-SA6S10W-06B
OPN#
SA6S10W-06
Description
FXD ATTN PLUG-JACK SMA 1.2
Datasheet
Lifecycle Status
Full Production
Factory Lead Time
· Free Samples Available
· Alternate Part Support
· PCB Assembly (PCBA)
· IC Programming Services
Parameters
Dist. Version
Technical Documentation
| MSL | 1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH) |