2506033007Y3
30 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 3A 40mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
MEAXC-2506033007Y3TR
OPN#
2506033007Y3
Description
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
Datasheet
Lifecycle Status
Full Production
Factory Lead Time
18 Weeks
· Free Samples Available
· Alternate Part Support
· PCB Assembly (PCBA)
· IC Programming Services
Parameters
ECCNEAR99
HTSUS
  • Article Desc. : Suffix (00) - Electrical Parts of Machinery or Apparatus
  • Unit of Quantity : No.
  • General Rate : Free
MSL1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH)