2508051027Y1
1 kOhms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 1A 300mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
AG4D9-2508051027Y1TR
OPN#
2508051027Y1
Description
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
  • General Rate : Free
MSL1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH)