2508051217Y3
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 3A 50mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
8BRXK-2508051217Y3TR
OPN#
2508051217Y3
Description
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
| HTSUS |
| MSL | 1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH) |