2508056007Y6
60 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 6A 20mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
JSA5O-2508056007Y6TR
OPN#
2508056007Y6
Description
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN
  • General Rate : Free
MSL1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH)