ACML-0805H-101-T
100 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 2A 80mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
P752J-ACML-0805H-101-TTR
OPN#
ACML-0805H-101-T
Manufacturer
Description
BEAD 100 OHMS @ 100MHZ 2.000 A 8