ACML-0805H-110-T
11 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 3A 20mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
981YF-ACML-0805H-110-TTR
OPN#
ACML-0805H-110-T
Manufacturer
Description
BEAD 11 OHMS @ 100MHZ 3.000 A 20