ACML-0805H-181-T
180 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 2A 150mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
AA4D7-ACML-0805H-181-TTR
OPN#
ACML-0805H-181-T
Manufacturer
Description
BEAD 180 OHMS @ 100MHZ 2.000 A 1