ACML-0805H-221-T
220 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 2A 170mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
JNCUH-ACML-0805H-221-TTR
OPN#
ACML-0805H-221-T
Manufacturer
Description
BEAD 220 OHMS @ 100MHZ 2.000 A 1