ACML-0805H-301-T
300 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 1.5A 200mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
IHP1X-ACML-0805H-301-TTR
OPN#
ACML-0805H-301-T
Manufacturer
Description
BEAD 300 OHMS @ 100MHZ 1.500 A 2