ACML-0805H-601-T
600 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 1.2A 250mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
GN4CY-ACML-0805H-601-TTR
OPN#
ACML-0805H-601-T
Manufacturer
Description
BEAD 600 OHMS @ 100MHZ 1.200 A 2