ACML-1206-2000-T
2 kOhms @ 50 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 1206 (3216 Metric) 200mA 700mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
K1ZAE-ACML-1206-2000-TTR
OPN#
ACML-1206-2000-T
Manufacturer
Description
BEAD 2000 OHMS @ 50MHZ 0.200 A 7