ACMS201209A310
31 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 3A 30mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
O9DTG-ACMS201209A310TR
OPN#
ACMS201209A310
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 31 OHM 0805 1LN