ACMS201209A520
52 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 3A 30mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
WC6OF-ACMS201209A520TR
OPN#
ACMS201209A520
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 52 OHM 0805 1LN