ACMS201209A600
60 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 3A 40mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
LC35D-ACMS201209A600TR
OPN#
ACMS201209A600
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN