BBPY00201209300Y00
30 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 4A 15mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
4MH30-BBPY00201209300Y00TR
OPN#
BBPY00201209300Y00
Description
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN