BBPY00201209500Y00
50 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 3A 25mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
E2715-BBPY00201209500Y00TR
OPN#
BBPY00201209500Y00
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 50 OHM 0805 1LN