BBPY00201209700Y00
70 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 3A 40mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
ZP6C1-BBPY00201209700Y00TR
OPN#
BBPY00201209700Y00
Description
FERRITE BEAD 70 OHM 0805 1LN