BBSY00100505601Y00
600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 300mA 520mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
9B6H6-BBSY00100505601Y00TR
OPN#
BBSY00100505601Y00
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN