BBUP00201209500Y00
50 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 6A 15mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
8MV0U-BBUP00201209500Y00TR
OPN#
BBUP00201209500Y00
Description
FERRITE BEAD 50 OHM 0805 1LN