BBUP00201209600Y00
60 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 6A 18mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
XYOPH-BBUP00201209600Y00TR
OPN#
BBUP00201209600Y00
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN