BLM15AG121SN1D
120 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 550mA 190mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
VFQBM-BLM15AG121SN1DTR
OPN#
BLM15AG121SN1D
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Datasheet
Lifecycle Status
Full Production
Factory Lead Time
10 Weeks
· Free Samples Available
· Alternate Part Support
· PCB Assembly (PCBA)
· IC Programming Services
Parameters
ECCNEAR99
HTSUS
  • Article Desc. : Suffix (00) - Electrical Parts of Machinery or Apparatus
  • Unit of Quantity : No.
  • General Rate : Free
MSL1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH)