BLM15AX121SN1D
120 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 700mA 130mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
88LAB-BLM15AX121SN1DTR
OPN#
BLM15AX121SN1D
Description
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN