BLM15BD152SN1D
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 190mA 1Ohm
Images are for reference only.
SkyChip No.
7PH4C-BLM15BD152SN1DTR
OPN#
BLM15BD152SN1D
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0402 1LN