BLM18KG260TN1D
26 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 6A 7mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
GTNQE-BLM18KG260TN1DTR
OPN#
BLM18KG260TN1D
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 26 OHM 0603 1LN