BLM18SG330SN1D
33 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 6A 8mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
38EXA-BLM18SG330SN1DTR
OPN#
BLM18SG330SN1D
Description
FERRITE BEAD 33 OHM 0603 1LN