BLM18SN220TZ1D
22 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 8A 4mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
7B6KM-BLM18SN220TZ1DTR
OPN#
BLM18SN220TZ1D
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN