BLM18SP300SN1D
30 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 6A 8mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
DY9XV-BLM18SP300SN1DTR
OPN#
BLM18SP300SN1D
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN