BLM21PG121SN1D
120 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 3A 30mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
0KZW3-BLM21PG121SN1DTR
OPN#
BLM21PG121SN1D
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN