BLM21PG300SN1D
30 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 4A 14mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
7OQ7H-BLM21PG300SN1DTR
OPN#
BLM21PG300SN1D
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
Datasheet
Lifecycle Status
Full Production
Factory Lead Time
17 Weeks
· Free Samples Available
· Alternate Part Support
· PCB Assembly (PCBA)
· IC Programming Services
Parameters
ECCNEAR99
HTSUS
  • Article Desc. : Suffix (00) - Electrical Parts of Machinery or Apparatus
  • Unit of Quantity : No.
  • General Rate : Free
MSL1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH)