BMC2AY0060AG
60 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 3A 40mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
2FU0S-BMC2AY0060AGTR
OPN#
BMC2AY0060AG
Description
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN