FB100505T-121Y-S-1
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 500mA 200mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
EK23T-FB100505T-121Y-S-1TR
OPN#
FB100505T-121Y-S-1
Description
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN