FBH201209T-500Y-S
50 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 3A 30mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
88XO8-FBH201209T-500Y-STR
OPN#
FBH201209T-500Y-S
Description
FERRITE BEAD 50 OHM 0805 1LN