FBH201209T-600Y-S
60 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 3A 40mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
8ELNX-FBH201209T-600Y-STR
OPN#
FBH201209T-600Y-S
Description
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN